Кольори

Для завдання кольорів на веб-сторінці застосовується три способи: перша використовує позначення кольорів в шістнадцятковому коді, другий - десятковому, а третій - за назвою деяких кольорів. Переважно використовується метод, заснований на шістнадцятковій системі числення, як найбільш універсальний. Десяткова система, хоча і більш звична для представлення, знаходить застосування тільки за допомогою CSS.
Читати далі

Метатеги

Метатеги використовуються для зберігання інформації призначеної для браузерів і пошукових систем. Наприклад, механізми пошукових систем звертаються до метатегах для отримання опису сайту, ключових слів та інших даних.
Читати далі

Структура файлів

З позиції розробника, сайт умовно можна поділити на два рівні - логічний і фізичний. На логічному рівні сайт являє собою сукупність веб-сторінок, об'єднаних між собою єдиним дизайном, стилем і посиланнями. При цьому на фізичному рівні сайт є і набором файлів різного типу - до складу можуть входити програми, документи, зображення та багато іншого. Продумування і створення зручної файлової структури допомагає не тільки розробнику оптимізувати свою роботу, але й відвідувачеві краще зрозуміти будову сайту.
Читати далі